More

  Bunjaku: Falemnderit 15 mijë shikuesve që ishit me ne

  Drejtori sportiv i F.C. Shkupit, Omer Bunjaku përmes një postimi në rrjetet sociale i ka falënderuar të gjithë ata që ishin mbrëmë në stadiumin e qytetit për ta mbështetur F.C. Shkupin.

  “Një BRAVO të gjithëve, kështu e pafsha gjithmonë qytetin”, ka thënë fillimisht Bunjaku.

  Tutje ai ka thënë se Shkupi ka edhe dy finale për tu kualifikuar në grupet e Europa League.

  “NE BESOJMË se kemi ende dy finale për t’u kualifikuar në grupe, së bashku do t’ia dalim💪🏻.Faleminderit 15.000 shikuesve që ishit me ne”,  përfundoi Bunjaku.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads