More

  Bunjaku: Falemnderit 15 mijë shikuesve që ishit me ne

  Drejtori sportiv i F.C. Shkupit, Omer Bunjaku përmes një postimi në rrjetet sociale i ka falënderuar të gjithë ata që ishin mbrëmë në stadiumin e qytetit për ta mbështetur F.C. Shkupin.

  “Një BRAVO të gjithëve, kështu e pafsha gjithmonë qytetin”, ka thënë fillimisht Bunjaku.

  Tutje ai ka thënë se Shkupi ka edhe dy finale për tu kualifikuar në grupet e Europa League.

  “NE BESOJMË se kemi ende dy finale për t’u kualifikuar në grupe, së bashku do t’ia dalim??.Faleminderit 15.000 shikuesve që ishit me ne”,  përfundoi Bunjaku.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads