More

  Festa e titullit të Interit, rreth 350 mijë tifozë në rrugët e Milanos

  Ashtu siç pritej, ishte një festë madhështore e cila pa në rrugët e Milanos vetëm ngjyrat zikaltër të cilat kishin zaptuar çdo centimetër.

  Skuadra e Interit u pozicionua në dy autobusë të hapur dhe bënë paradën tradicionale në Milano nga stadiumi drejt “Piazza Duomo”.

  Siç raporton policia lokale, asnjë dëm dhe asnjë përplasje nuk kishte gjatë gjithë kohës që zgjati festa.

  Madje, ky raport tregon edhe një shifër të veçantë tifozësh të pranishëm në total për festën e yllit të dytë.

  Plot rreth 350 mijë tifozë të Interit ishin në total të pranishëm në festimet e klubit, një shifër tepër e jashtëzakonshme e cila thyen çdo pritshmëri

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...