More

  LAJME

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së Maratonës së Shkupit 2023, në...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para hyrjes së Drejtorisë së Përgjithshme...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë 22 shtator 2023. Bëhet fjalë për...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 16, ndërsa...

  Stacionet e autobusëve të stërmbushur, vazhdon emigrimi për një jetë më të mirë

  Jashari: Aksush nuk merret me hulumtimin e shkaqeve të shpopullimit masiv Mëngjeset e së shtunës kanë këtë pamje në stacionet e autobusëve në Shkup dhe...

  Zanati nga babai i tij iu kthye në profesion / Neziri: Zanati asnjëherë nuk të le në rrugë

  Zanati nga babai i tij sot iu kthye në profesion. Ky është Ekrem Neziri i cili plot 51 vjet punon me ngjyrosjen e tekstilit....

  Gjendet tjetër sasi e konsiderueshme armatimesh në veri të Kosovës

  Policia e Kosovës ka njoftuar këtë të shtunë se ka gjetur një tjetër sasi të konsiderueshme armatimi në zonën që përfshin fshatin Brezne –...

  Serbia largon ushtrinë nga kufiri me Kosovën

  Të shtunën është vërejtur lëvizja e një autokolone ushtarake në jug të Serbisë, nga drejtimi i Vranjës në drejtim të Nishit, afër qytetit të...

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...

  Stacionet e autobusëve të stërmbushur, vazhdon emigrimi për një jetë më të mirë

  Jashari: Aksush nuk merret me hulumtimin e shkaqeve të shpopullimit masiv Mëngjeset e së shtunës kanë këtë pamje në stacionet...

  Zanati nga babai i tij iu kthye në profesion / Neziri: Zanati asnjëherë nuk të le në rrugë

  Zanati nga babai i tij sot iu kthye në profesion. Ky është Ekrem Neziri i cili plot 51 vjet...
  WordPress Ads