More

  LAJME

  - Marketing -Bujar Osmanii

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri...

  Osmani: Politika e VMRO-DPMNE-së është tradhti ndaj SHBA-së, BE-së dhe qytetarëve të saj, për shkak të tyre maqedonasit marrin pasaporta bullgare

  Kandidati për president nga Fronti Evropian, Bujar Osmani, sot ka dërguar një mesazh për liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Mickoski ka akuzuar Osmanin se...

  Çmimet e arit rriten në nivele rekord

  Çmimet e arit u rritën në një kulm historik të premten, me 0.5 për qind të arit në 2,384.34 dollarë për ons që nga...

  Dogana: Të hyrat në buxhet nga Dogana janë rritur për 7 për qind

  Të hyrat e realizuara nga Drejtoria doganore në tremujorin e parë të këtij viti janë 28,7 miliardë denarë, që është për 1,9 miliardë denarë...

  PAMJET/ Gjendet përkrenarja ilire 2500 vjeçare në Kroaci

  Katër vjet pas zbulimit fantastik të një helmete ilire 2500 vjeçare nga Zakotoreci i Peljesacit, arkeologët gjetën më 11 prill, pothuajse në të njëjtin...

  Aksident i rëndë te “Euroaktiva” në Shkup

  Pak çaste më parë një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Shkup, afër pomës së benzinës “EuroAktiva”, ku siç raportohet janë përplasur 4...

  Vetura “Polo” e cila është përdorur në ngjarjen e mbrëmshme në Tetovë ka qenë e vjedhur nën kërcënimin e armës

  Më datë 11.04.2024 në ora 22.45 në SPB-Tetovë, M.T. nga Tetova ka raportuar se në drejtim të shtëpisë së tij në rrugën e “Ilindenit”...

  Grushtohet sigurimi i spitalit gjinekologjik në Çair

  Një grup qytetarësh kanë rrahur sigurimin e spitalit Gjinekologjik në Çair. KlanMaqedoni mëson se rrahja ka ndodhur si pasoj e një zënke verbale që kanë...
  Ajsel Medica
  Bujar Osmanii

  Të fundit

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të...

  Osmani: Politika e VMRO-DPMNE-së është tradhti ndaj SHBA-së, BE-së dhe qytetarëve të saj, për shkak të tyre maqedonasit marrin pasaporta bullgare

  Kandidati për president nga Fronti Evropian, Bujar Osmani, sot ka dërguar një mesazh për liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski....

  Çmimet e arit rriten në nivele rekord

  Çmimet e arit u rritën në një kulm historik të premten, me 0.5 për qind të arit në 2,384.34...

  Dogana: Të hyrat në buxhet nga Dogana janë rritur për 7 për qind

  Të hyrat e realizuara nga Drejtoria doganore në tremujorin e parë të këtij viti janë 28,7 miliardë denarë, që...

  PAMJET/ Gjendet përkrenarja ilire 2500 vjeçare në Kroaci

  Katër vjet pas zbulimit fantastik të një helmete ilire 2500 vjeçare nga Zakotoreci i Peljesacit, arkeologët gjetën më 11...

  Aksident i rëndë te “Euroaktiva” në Shkup

  Pak çaste më parë një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Shkup, afër pomës së benzinës “EuroAktiva”, ku...
  spot_img