More

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup emërohet Muhsin Arifi

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup është emëruar Muhsin Arifi, njofton derveni.mk. ”Të dashur miq,kolegë,bashkëpunëtor... Jam i nderuar të komunikoj me ju si drejtori...

  Alternativa : Çfarë feston BDI-ja?

  Ali Ahmeti dhe partia e tij sot po kremtojnë 21 vjet funksionimi si parti politike, prej të cilave 20 vjet i kaluan me pushtet...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetik publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi nga mesnata e 6 qershorit. Çmimet me...

  Ndërpritet komunikacioni hekurudhor në Maqedoni, punëtorët kërkojnë pagat e muajt prill

  Qarkullimi hekurudhor i udhëtarëve dhe mallrave në vend është ndërprerë që nga mëngjesi i sotëm pasi punonjësit e mirëmbajtjes – punëtorisë së RE në...

  Sot në Shkup, Ali Ahmeti shënon 21 vjetorin e BDI

  Sot, më 5 Qershor Bashkimi Demokratik për Integrim me koktej festiv do të festojë 21 vjetorin e formimit të kësaj partie. Nëpërmjet një postimi në...

  Ish-zëdhënës i NATO-s: Serbia të heqë ushtrinë nga kufiri, veriu është çështje e brendshme e Kosovës

  Ish-zëdhënës i NATO-s gjatë luftës në Kosovë, Jamie Shea, duke komentuar sitën e krijuar në veri të Kosovës gjatë ditëve të fundit a thënë...

  AlternAtivA: BDI u pozicionua pas Gruevskit

  Mbrëmë opinioni kishte mundësinë të sheh edhe një tjetër reagim histerik të udhëheqësisë së BDI-së në media. Një koment shumë më logjik për qëndrimet...

  Bekim Neziri me mbështetje të gjerë për kreun e BDI-së në Çair

  Ish-ministri i Ekonomisë, njëherësh anëtar i Këshilli Mbikëqyrës në Bashkimin Demokratik për Integrim, Bekim Neziri, është i pari që ka shpallur kandidaturën për kryetar...

  Të fundit

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup emërohet Muhsin Arifi

  Drejtor i ri i Spitalit Psikiatrik në Shkup është...

  Alternativa : Çfarë feston BDI-ja?

  Ali Ahmeti dhe partia e tij sot po kremtojnë...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetik publikoi çmimet e reja të...

  Ndërpritet komunikacioni hekurudhor në Maqedoni, punëtorët kërkojnë pagat e muajt prill

  Qarkullimi hekurudhor i udhëtarëve dhe mallrave në vend është...
  WordPress Ads