More

  Bota

  - Marketing -Bujar Osmanii

  Viber prezanton funksionin e ri

  Viber “po përmirëson lojën e tij” me prezantimin e një përditësimi krejt të ri të një veçorie të rëndësishme: folderët e personalizuar të bisedave. E...

  India liron pas 8 muajsh pëllumbin e dyshuar për “spiunazh”

  Policia indiane e ka lëshuar në natyrë pëllumbin pas 8 muajsh pasi e ndaloi sepse dyshonte se Kina po e përdorte atë si spiun,...

  Dua Lipa bën thirrje për armëpushim në Gaza: Nuk ka mjaftueshëm liderë botërorë që po mbajnë qëndrim

  Dua Lipa është një nga yjet më të mëdha të muzikës pop në botë, por këngëtarja ka shprehur zhgënjimin e saj me perceptimin e...
  Ajsel Medica
  Bujar Osmanii

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...

  Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

  Fronti Europian sot ka vazhduar aktivitetet në Prespë ku në takim me qytetarët krahas kryetarit të BDI Ali Ahmeti,...

  Irani nis sulmin ushtarak ndaj Izraelit, lëshon dhjetëra dronë

  Irani ka nisur një sulm kundër Izraelit me dhjetëra dronë. Dronët vlerësohet se kërkojnë disa orë për të kaluar një...
  spot_img