More

  SPORT

  - Marketing -Bujar Osmanii

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të, skuadra e drejtuar nga...

  Sonte përballja e Florian Markut

  Florian Marku do të rikthehet sonte në ring dhe kundërshtar do ta ketë boksierin Chris Kongo. Boksieri shqiptar në boksin profesionist ka 13 fitore –...

  Graniti i bën një dhuratë të shtrenjtë Taulantit për ditëlindje

  Granit Xhaka ka befasuar vëllain e tij, Taulantin, me një dhuratë të veçantë për ditëlindjen e tij, një Mercedes G-Class. Taulant Xhaka ka festuar të...

  VIDEO / Florian Marku mesazh kundërshtarit: Do të paguash për çdo gjë që ke thënë

  Florian Marku ka shkëmbyer disa fjalë të rënda me kundërshtarin e tij Kris Kongo para duelit që do të zhvillohet të dielën. Kjo nuk...

  Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh

  Florian Marku do të rikthehet në ring të dielën e 31 marsit. Kundërshtar i tij do të jetë Chris Kongo dhe pritet të jetë...

  “Kuqezinjtë” kërkojnë hakmarrje, sot përballen me Suedinë

  Ishte vetëm një miqësore, por humbja me Kilin ka lënë shenjë te kombëtarja e Shqipërisë. Jo vetëm për rezultatin e thellë 3-0, por më...

  Enis Bardhi ia “shkim dritat” Livakoviqit (VIDEO)

  Kapiteni i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut, Enis Bardhi, ka shënuar një gol fantastik në stilin e tij në ndeshjen mes Trabzonsporit dhe Fenerbahçes...

  Mirlind Daku mungon në listën e ndeshjeve ndërkombëtare të Shqipërisë

  Sulmuesi i njohur Mirlind Daku nuk është përfshirë në listën e lojtarëve të ftuar nga trajneri Silvinjo për ndeshjet e ardhshme të Shqipërisë kundër...
  Ajsel Medica
  Bujar Osmanii

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...

  Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

  Fronti Europian sot ka vazhduar aktivitetet në Prespë ku në takim me qytetarët krahas kryetarit të BDI Ali Ahmeti,...

  Irani nis sulmin ushtarak ndaj Izraelit, lëshon dhjetëra dronë

  Irani ka nisur një sulm kundër Izraelit me dhjetëra dronë. Dronët vlerësohet se kërkojnë disa orë për të kaluar një...
  spot_img