More

  ROZË

  [quads id=8]

  [quads id=6]

  Pas postimit të Luizit, fansat mendojnë se ai dhe Kiara po presin një vajzë

  Një nga çiftet më të dashur të momentit padiskutim që janë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli. Dyshja kanë fituar pëlqimin e fansave dhe padyshim që...

  Shqipëri- Çeki/ Shkurte Fejza do ta këndojë “Mora fjalë” sonte në “Air Albania”

  Këngëtarja e muzikës popullore Shkurte Fejza do të interpretojë këngën më të veçantë kushtuar Adem Jashari “Mora fjalë”, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë...

  E la muzikën për fenë islame, por Ferki Shala TNT rikthehet sërish…

  Ish-frontmeni i grupit të famshëm muzikor TNT, Ferki Shala, është rikthyer me versionin e ri të këngës “Këto ura”. Në bashkëpunim me ish-grupin e tij,...

  Aleks Visha zbulon shumën marramendëse që ka fituar në Tik Tok: Për 5 minuta fitova 122 mijë dollarë

  Aleks Visha, personazhi i njohur i Tik Tok në një intervistë për Ora News foli për suksesin e tij në Tik Tok. Visha tha...

  Fero publikon imazhe nga vizita e tij në Mekë dhe Medinë

    Reperi i njohur, Feronit Shabani – Fero, po vazhdon të jetë krye-temë e mediave rozë lidhur me postimet e tij të fundit në rrjetet...

  Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

  Prej disa kohësh në media po qarkullojnë zëra se Luiz Ejlli së bashku me Zhaklin Lekatarin do të jenë opinionistë në sezonin e tretë...

  Fero i futet biznesit, pas ndërrimit të emrit dhe përkushtimit në fenë islame do të merret me kriptovaluta

  Feronit Shanbani, i njohur me emrin e skenës Fero, po fillon një karrierë të re.   Pasi tashmë ish-reperi ka njoftuar ndjekësit e tij që po...

  Ish-menaxheri i Dafina Zeqirit ngre padi ndaj këngëtares, kërkon dëmshpërblim 500,000 euro

  Pas një sezoni të gjatë dhe të suksesshëm, Dafina Zeqiri ka nisur pushimet. Këngëtarja e njohur ka zgjedhur ishullin e Mykonos për të shijuar...

  [quads id=2]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Rritet vlera e Bitcoin, për herë të parë që nga viti 2022

  Rritet çmimi i Bitcoin mbi nivelin e 44.000 dollarëve për herë të parë që nga fillimi i prillit të...

  Jo më Qyteti i Shkupit, rikonstruimin e Sallës Universale e merr përsipër Ministria e Kulturës

  Në mbledhjen e sotme të Qeverisë është miratuar informacioni nga Ministria e Kulturës për transferimin e të drejtës për...

  Shifra shqetësuese për duhanpirjen te minorenët/ 12,4% nga mosha 13 deri 15 vjeç konsumojnë duhan

  12,4% e të rinjve nga mosha 13 deri 15 vjeç konsumojnë duhan, tregon hulumtimi i fundit i “Analitika”, gjë...

  IFTARI – në listën e trashëgimisë së UNESCO-s!

  UNESCO ka miratuar kyçjen e “Iftarit” – në listën e trashëgimisë kulturore të njerëzimit, njofton KlanM. Për shkak të Azerbejxhanit,...

  Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

  Policia njoftoi se mbrëmë në ora 21:40 në SPB Shkup është raportuar se në Bulevardin “Kuzman Josifovski-Pitu” në Shkup,...

  Lloga firmos kërkesën për ekstradimin e Palevskit nga Turqia!

  Ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga ka nënshkruar kërkesën për ekstradim të Ljupço Palevskit-Palço, i cili mbrëmjen e djeshme u...
  spot_img
  spot_img
  WordPress Ads