More

  Arbana Osmani largohet nga Top Channel, dhe kalon në TV Klan?

  Derisa spektakli i ‘Big Brother VIP Albania 3’ sapo ka filluar, mediat në Shqipëri raportojnë për një zhvillim mjaft interesant që lidhet me reality show’in me të ndjekur shqiptar dhe Top Channel’in.

   

   

   

  Thuhet se prezantuesja ikonë e “Big Brother Albania”, Arbana Osmani, ka qëndruar këto ditë në objektin e “TV Klan”, dhe sot ka raportime tjera se prezantuesja e njohur do të largohet përfundimisht nga Top Channel. Kjo sipas disa portaleve në Shqipëri, “pasi nuk iu besua këtë vit prezantimi i Big Brother VIP”, i cili këtë vit drejtohet nga Ledion Lico – burri i një prej pronares së Top Channel, Sara Hoxhës.

   

  Projekti, sipas këtyre raportimeve, që do të prezantojë “imazhi i përjetshëm i Big Brother” është një projekt i saji personal dhe ende nuk janë bërë të ditura detajet e mëtejshme.

  Përflitet se me të do të shkojë edhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, i cili gjithashtu është larg Big Brother VIP-it këtë sezon.

  Largimi i dytë nga Top Channel, raportohet se është ai i bukuroshes bjonde Fjoralba Ponarit, e cila prej disa vitesh është nën drejtimin e Portokallisë, krah Salsano Rrapit dhe Xhemi Shehut.

  Fjoralba ka zgjedhur gjithashtu një televizion konkurent, siç është ai i Vizion Plus. Ndryshe nga Arbana, formati që do të drejtojë bukuroshja është zbuluar. Ajo do të jetë nën drejtimin e “Ferma Vip”.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...