More

  WhatsApp lançon opsione të reja për Kanalet

  WhatsApp lançoi veçori të reja me të cilat Kanalet mund të ndërveprojnë me ndjekësit. Më e rëndësishmja janë mesazhe zanore.

  Administratorët dhe pronarët e kanaleve siç janë njerëzit me famë, tashmë mund të dërgojnë mesazhe zanore në grup. Meta tha se reperi Bad Bunny ishte i pari që e provoi por funksionaliteti do të ofrohet për të gjithë përdoruesit tashmë.

  Mesazhet zanore janë një prej funksionaliteteve më popullore të WhatsApp, mbase sepse ju jep mundësi përdoruesve të dërgojnë mesazhe pa pasur nevojë të shkruajnë edhe kur janë duke drejtuar makinën.

  Përdoruesit e WhatsApp dërgojnë 7 miliardë mesazhe zanore çdo ditë, dhe siç duket ka qenë një vendim i lehtë për tu marrë.

  Krahas tyre, administratorët tashmë mund të ndajnë anketa me ndjekësit të cilët mund tu përgjigjen.

  Gjithashtu WhatsApp jep mundësi Kanaleve të kenë deri në 16 administratorë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...