More

  Haxhi Krasniqi sonte rikthehet në ring, përballet me boksierin portugez

  Boksieri shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi do të rikthehet sontë në ring pas fitores ndaj Nadjib Mohammedi, shkruan Klankosova.tv

  Krasniqi sonte kundërshtarë do ta ketë boksierin portugez, Jorge Silva.

  Jorge, i cili vjen nga Portugalia ka 22 fitore dhe nëntë humbje në karrierë.

  Derisa, Krasniqi ka zhvilluar deri më tani 60 ndeshje, ku ka 53 fitore dhe shtatë humbje.

  Meçi zhvillohet në “Neue Sporthalle”, në Augsburg të Gjermanisë, dhe pritet të nis nga ora 23:00.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...