More

  Nëse ke ide inovative APLIKO, Festim Halili thirrje publike për të rrinjtë. Fitoni 60 deri 80 mijë euro grande

  Drejtori i Fondit për Inovacion dhe Zhvillim Teknologjik Festim Halili bën thirrje te të gjithë të rinjtë  që kanë ide inovative për të aplikuar në grande nga Fondacioni për Inovacion.

  🗣🛎 Mundësi e re për të rrinjtë e vendit tonë⁉️ Sot, u shpall thirrja më e re publike #Startup6 për idetë e reja inovative për të zhvilluar sipërmarrësinë vendore.

  ⛔️NDAL së menduari për emigrim, bëhu kreativ dhe kap mundësinë.
  🆘️ Ka SHPRESË edhe në vendlindje! Fondi për Inovacion dhe Zhvillim Teknologjik hap konkursin e ri për hapjen e biznesit tuaj të ri inovativ, por edhe për sipërmarrësit aktual, që kanë ide të re inovative.
  🔔 Ndajmë 2.000 000 Euro për dhjetra projekte të reja të cilat do të jenë më konkurente. Grant deri 40.000 euro për startup-et deri në 3 vjet të reja dhe deri më 80.000 euro për ato deri në 6 vjet të reja.
  ♨️ S’keni kompani? S’ka problem, aplikoni si grup, nëse selektoheni, do keni afat 1 muaj për themelim të kompanisë.
  ⚒️MOS U ANKO, KAP PROJEKTIN E PUNO 📘.

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...