More

  Nesër bëhet hapja solemne e xhamisë në Bojanë


  Të nderuar, respektuar dhe të dashur banorë të fshatit Bojanë dhe më gjërë po japim lajmin e shumëpritur, andaj duke ju gëzuar të gjithë ne informojmë opinion se më 19.03.2023 e diel ora 13 h pas namazit të drekës bëjmë hapjen solemne të xhamisë së re!
  Pjesëmarrja juaj do ta begatonte, frymëzonte dhe nderonte këtë ditë të bukur për të gjithë ne!, thuhet në njoftimin nga faqja e Fshatit Bojanë./derveni.mk

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...