More

  Të shtrirë e të lënduar, pamje të pjesëtarëve të KFOR-it që u sulmuan nga protestuesit serb

  Njëzet ushtarë të KFOR-it kanë marrë lëndime gjatë përplasjeve me protestuesit në Zveçan.

  Në orët e pasditës, situata ka eskaluar në Zveçan, pasi KFOR-i u bëri thirrje protestuesve që të largohen nga hapësirat afër komunës, por ata nuk pranuan.

  REL ka siguruar edhe disa foto nga vendi i ngjarjes.

  Më poshtë mund ti shihni fotot:

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...