More

  Zeka: Agjenti i rrejshëm i FBI-së Agron Neza tentoi ta mashtrojë Ali Ahmetin, por dështoi

  Gazetari dhe publicisti Milaim Zeka në një prononcim në emisionin ”Rrethi katror” në Top Chanel, ka thënë se Agron Neza që është paraqitur si agjent i FBI-së e në të vërtetë ska qenë dhe në lojën e tij të mashtrimit, ka tentuar të përfshijë dhe ta fusë në një “kurth” edhe kreun e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, njofton indeks.mk

  Zeka thotë se Neza ka arritur ti mashtrojë të gjithë politikanët shqiptarë përveç Ali Ahmetit.

  “E kanë hapur lajmin se do të akuzohet edhe Ali Ahmeti. Këto i kanë shkuar edhe Ali Ahmetit por, Ali Ahmeti nuk e ka hëngër këtë”, thotë Zeka.

  Ky pohim i Zekës, është konfirmuar edhe nga panelistët e tjerë në emisionin “Rrethi Katror”./Derveni.mk

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...