More

  Vjedhje në Matkë, autorët janë pranë kapjes nga policia

  Në orët e vona të natës së djeshme është kryer vjedhje në lokalin Kulla Hillside Haven, me këtë rast mësohet se organet kompetente janë pranë identifikimit të autorëve.

  Dëshmitarët okularë bëjnë me dije se grabitjet në prag të sezonut turistik janë shtuar shumë në këto zona, prandaj bëjnë thirrje që organet ligjzbatuese të marrin urgjentisht 🚨 masat e veojshme e të jenë vigjilient – për një sezon të qetë dhe pa probleme.

  Ndërkohë nga #KullaHillsideHaven bëjnë të ditur se përveçëse objekti është nën vëzhgim të kamerave 24/7, po ashtu tashmë është angazhuar edhe polici private për sigurimin e objektit.

  Për të parë videon kliko këtu.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...