More

  Tragjedi në Hasanbeg , babai gjen të vdekur djalin një muajsh

  Një tragjedi e trishtë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup. Në ora 11:00 në stacionin poliocor në Gazi Babë, 22 vjeçari S.O. nga fshati Luboten të Shkupit ka denoncuar rastin se të njejtën ditë rreth orës 10:00 në shtëpinë në Hasanbeg të Shkupit ka gjetur pa shenja jete djalin e tij një muajsh.

  Mjeku nga ndihma e shpejtë ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune, ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dhënë për autopsi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads