More

  Tragjedi në Hasanbeg , babai gjen të vdekur djalin një muajsh

  Një tragjedi e trishtë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup. Në ora 11:00 në stacionin poliocor në Gazi Babë, 22 vjeçari S.O. nga fshati Luboten të Shkupit ka denoncuar rastin se të njejtën ditë rreth orës 10:00 në shtëpinë në Hasanbeg të Shkupit ka gjetur pa shenja jete djalin e tij një muajsh.

  Mjeku nga ndihma e shpejtë ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune, ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dhënë për autopsi.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...