More

  Të shtëna të reja me armë zjarri në Shkup, përleshje mes dy grupeve, lëndohet një polic

  Një polic i cili nuk ka qenë në detyrë dhe dy persona të tjerë janë sulmuar mbrëmjen e djeshme nga disa persona. Ngjarja ka ndodhur pas orës 1 pas mesnate.
  “N.B, E.B dhe M.S të cilët kanë qenë me makinë ‘BMË’ si dhe disa persona të cilët kanë qenë më makinë “Citroen” ja kanë bllokuar rrugën makinës “Reno”, në të cilën kanë qenë P.P., D.K. dhe F.G dhe kanë filluar të godasin makinën dhe fizikisht i kanë sulmuar. Më pas P.P ka shtënë disa herë në ajër me armën zyrtare, ndërsa si pasojë personat që kanë qenë me makinën ‘Citroen’ janë arratisur”, thonë nga MPB, raporton SHENJA.
  Të lënduarit janë dërguar në Qendrën klinike në Shkup.
  Për rastin është njoftuar Prokurori Publik dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...