More

  Të shtëna të reja me armë zjarri në Shkup, përleshje mes dy grupeve, lëndohet një polic

  Një polic i cili nuk ka qenë në detyrë dhe dy persona të tjerë janë sulmuar mbrëmjen e djeshme nga disa persona. Ngjarja ka ndodhur pas orës 1 pas mesnate.
  “N.B, E.B dhe M.S të cilët kanë qenë me makinë ‘BMË’ si dhe disa persona të cilët kanë qenë më makinë “Citroen” ja kanë bllokuar rrugën makinës “Reno”, në të cilën kanë qenë P.P., D.K. dhe F.G dhe kanë filluar të godasin makinën dhe fizikisht i kanë sulmuar. Më pas P.P ka shtënë disa herë në ajër me armën zyrtare, ndërsa si pasojë personat që kanë qenë me makinën ‘Citroen’ janë arratisur”, thonë nga MPB, raporton SHENJA.
  Të lënduarit janë dërguar në Qendrën klinike në Shkup.
  Për rastin është njoftuar Prokurori Publik dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Këto janë policët shqiptarë të cilët gjetën dy vajzat e humbura

  Para disa orëve u gjetën janë gjetur 12-vjeçarja Anisa Ajro dhe 15-vjeçarja Melisa Kurtishi të zhdukura dy ditë më...

  Ende nuk janë gjetur vajzat nga Shkupi, Anisa dhe Melisa

  Anisa Ajro nga Shkupi, nxënëse 12-vjeçare në klasën e shtatë dhe Melisa Kurtishi 15 vjeçare nxënëse në klasën e...

  Sot mblidhet kryesia e BDI-së në Tetovë

  Sot me fillim në orën 13:00 në Tetovë, BDI ka caktuar mbledhje të kryesisë së re të partisë. Sipas informacioneve...

  Vjedhje në Matkë, autorët janë pranë kapjes nga policia

  Në orët e vona të natës së djeshme është kryer vjedhje në lokalin Kulla Hillside Haven, me këtë rast...
  WordPress Ads