More

  Talat Xhaferi i kundërpërgjigjet Zaevit: Ushtria e drejtë e Kosovës, askush s’ka të drejtë të përzihet

  Vendimi për themelimin e Ushtrisë së Kosovës është e drejtë e shtetit të Kosovës dhe askush nuk ka të drejtë të përzihet në punët e brendëshme të sajë.

  Kështu u përgji kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, i pyetur të komentojë vlerësimin e kryeministrit Zaev se nuk ishte koha për një vendim të tillë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...