More

  Takim mes dy Drejtorëve Gjeneral të Postave të Maqedonisë dhe Kosovës

  Sot Drejtori Gjeneral i Postave të Maqedonisë z.Faadis Rexhepi , priti homologin e tij kosovarë z.Sejdi Hoxha , njofton derveni.info.

  “Është kënaqësi e veçantë kur personalitete të tilla shqipëtare me profil të lartë moral , shkencorë dhe kombëtar udhëheqin institucione të rëndësishme shtetërore.Me Postën e Maqedonisë po thellojmë bashkëpunim në shërbime të përbashkëta në interes të qytetarëve të të dyjave vendeve theksoi drejtori Hoxha” .

  “Është nder dhe kënaqësi për mua që sot prita në takim homologun tim kosovarë z.Hoxha.Ne jemi zotuar se bashkëpunimi mes dy institucioneve tona do të vazhdoj edhe në të ardhmën theksoi Rexhepi.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...