More

  Sulmohet fizikisht një person nga Saraji

  Me 11.01.2019 në

  ora 18.25 në SPB Shkup A.K.(41) nga fshati Saraj, Shkup, ka lajmëruar se rreth orës

  17.35 në bulevardin “Ilinden” është sulmuar fizikisht nga D.M.(33) nga Shkupi

  dhe një personi tjetër për shkak të një keqkuptimi paraprak në trafik,

  transmeton Almakos.

  Pas dokumentimit

  të rastit do të ngritet padi adekuate penale.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...