More

  Sulmohet fizikisht një person nga Saraji

  Me 11.01.2019 në

  ora 18.25 në SPB Shkup A.K.(41) nga fshati Saraj, Shkup, ka lajmëruar se rreth orës

  17.35 në bulevardin “Ilinden” është sulmuar fizikisht nga D.M.(33) nga Shkupi

  dhe një personi tjetër për shkak të një keqkuptimi paraprak në trafik,

  transmeton Almakos.

  Pas dokumentimit

  të rastit do të ngritet padi adekuate penale.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads