More

  Shtrenjtohen derivatet deri në 3,5 denarë për litër

  Pas një sërë uljesh të çmimeve të naftës e benzinës gjatë këtyre dy muajve që lamë pas, sot u rikthyen sërish shtrenjtimet.

  Enti Rregullator i Energjisë sot vendosi të rrisë me 2,5 denarë benzinën Eurosuper BS-98 dhe Eurosuper BS-95, ndërsa Eurodizeli shtrenjtohet me 3,5 denarë për litër. Eurosuper BS-98 shkon në 64 denarë, ndërsa Eurosuper BS-95 në 61 denarë, kurse 58,5 denarë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...