More

  Shpëton Kanjoni i Matkës

  Sot pas një intervenimi të jashtëzakonshëm , nga Zjarfikësit , NP “Parqet dhe Gjelbrimet” , qytetarë vullnetarë si dhe nga Shoqata Malore “Gryka e Dervenit” u arit që të shuhet plotësisht zjari në Matkë, njofton derveni.info.

  Nga informacionet që kemi , zjari ka ardhur si pasojë e faktorit njeri , por fatëmirsisht është shuar plotësisht./derveni.info

   

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads