More

  Shpërthim në Qendrën Tregtare “Mavrovasja”, shkaktohet dëm material

   Dy mjete eksplozive në Qendrën Tregtare “Mavrovasja”, nga të cilat vetëm njëri ka shpërthyer dhe ka shkaktuar dëme materiale të lokaleve përreth. Shpërthimi ka ndodhur mbrëmë vonë, ndërsa policia ka ndërhyrë menjëherë në çeaktivizimin e mjetit tjetër shpërthyes.

  Informatat paraprake flasin se motivi i sulmit lidhet me të kaluarën e pronarit të kafenesë “Fontana”.

  Nga policia punojnë në mbledhjen e informatave operative dhe zbardhjen e plotë të rastit./Alsat

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...