More

  Shfaqja “Pinoku dhe Kësulëkuqja në kërkim të llambës magjike të Aladinit”, nga 27 deri më 30 Shtator në Teatrin Shqiptar për Fëmijë dhe të Rinj

  🎉Lajm tjetër i mirë!

  🎭 Shfaqja “Pinoku dhe Kësulëkuqja në kërkim të llambës magjike të Aladinit” me regji nga Ibër Deari, është përzgjedhur për edicionin e dytë të festivalit ndërkombëtar të teatrit për fëmijë 🌟 ИФДТ Игор Маџиров / IFCT Igor Madzirov, që do të zhvillohet në Shkup nga 📆 27 deri më 30 shtator të këtij viti.

  Qëndroni me ne për të gjitha detajet rreth festivalit dhe shfaqjes!, thuhet në njoftimin nga udhëheqsia e Teatrit Shqiptar për Fëmijë dhe të Rinj./derveni.mk

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...