More

  Sërish aksident në hyrje të Sarajit

  Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh tek ura e Sarajit ku dy automjete janë përplasur duke shkaktuar dëme materiale.

  Sipas informacioneve të siguruara nga Klan M, nuk ka të persona të lënduar, nga policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po hetohet rasti i plotë.

  Theksojmë se ky është një nga aksidente e shumta që bëhen në këtë vend shkaku i ngarkesës së madhe hyrje dalje nga Shkupi dhe Tetova si dhe hyrje në Saraj. Qytetarët tash e disa kohë kërkojnë që në këtë vend të bëhet një rrethrotullim që do sillte lehtësi për gjitha dhe më pak aksidente të tilla. /Derveni.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Këto janë policët shqiptarë të cilët gjetën dy vajzat e humbura

  Para disa orëve u gjetën janë gjetur 12-vjeçarja Anisa Ajro dhe 15-vjeçarja Melisa Kurtishi të zhdukura dy ditë më...

  Ende nuk janë gjetur vajzat nga Shkupi, Anisa dhe Melisa

  Anisa Ajro nga Shkupi, nxënëse 12-vjeçare në klasën e shtatë dhe Melisa Kurtishi 15 vjeçare nxënëse në klasën e...

  Sot mblidhet kryesia e BDI-së në Tetovë

  Sot me fillim në orën 13:00 në Tetovë, BDI ka caktuar mbledhje të kryesisë së re të partisë. Sipas informacioneve...

  Vjedhje në Matkë, autorët janë pranë kapjes nga policia

  Në orët e vona të natës së djeshme është kryer vjedhje në lokalin Kulla Hillside Haven, me këtë rast...
  WordPress Ads