More

  Sërish aksident në hyrje të Sarajit

  Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh tek ura e Sarajit ku dy automjete janë përplasur duke shkaktuar dëme materiale.

  Sipas informacioneve të siguruara nga Klan M, nuk ka të persona të lënduar, nga policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po hetohet rasti i plotë.

  Theksojmë se ky është një nga aksidente e shumta që bëhen në këtë vend shkaku i ngarkesës së madhe hyrje dalje nga Shkupi dhe Tetova si dhe hyrje në Saraj. Qytetarët tash e disa kohë kërkojnë që në këtë vend të bëhet një rrethrotullim që do sillte lehtësi për gjitha dhe më pak aksidente të tilla. /Derveni.mk

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...