More

  Saraj: vendosen mbrojtjet akustike në autostradën Shkup-Tetovë


  Më në fund kërkesa e kahmotshme e qytetarëve të Sarajit për vendosjen e mbrojtjeve akustike në autostradën Shkup – Tetovë po realizohet.

  Së bashku me zv. Kryeministrin e parë Grubi, ministrin Boçvarski dhe drejtorin Rustemi ishim në ispektim të vendosjes së mbrojtjeve akustike përgjatë autostradës Shkup-Tetovë, më saktë në afërsi të vendbanimit Saraj, kjo do të ndihmojë dukshëm në uljen e zhurmës për banorët e këtij vendbanimi, shkruan në faqen e tij në facebook zv/ministri Rexhepi./derveni.mk

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...