More

  Rruga për në Matkë vërshohet nga rrjeshjet e shiut

  Rreshjet e dendura të shiut nxorrën në pah anomalitë në rrugët rajonale dhe lokale të Maqedonisë, njofton Portalb.mk.

  Sipas disa fotografive, shihet se rruga për në fshatin Matkë të komunës së Sarajit është mbushur me ujë ndërkohë që është duke vështirësuar qarkullimin e veturave.

  Fotografitë janë bërë para se të fillojnë rreshjet e mëdha të shiut.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads