More

  Rama perze vajzen nga degjesa ne qytetin Studenti: Dil jashte dil, me trego mua ti …

  Kryeministri Edi Rama sapo ka dëbuar nga dëgjesa te Qyteti Studenti një studente.

  Ajo që e indinjoi së tepërmi Ramën, ishte fakti që studentja, teksa shefi i qeverisë po mbante fjalën, e nderpreu duke folur nga vendi.

  Ajo çfarë tha studentja nuk u dëgjua pasi nuk kishte mikrofon.

  Rama: Po flas unë tani, po flas unë!

  (Studentja çohet në këmbë por nuk dëgjohet)

  Rama: Suksese tani dil jashtë, dil jashtë dil jashtë! Tani dil jashtë, kaq. Tani, Dil jashtë, dil, jashtë!

  (Studentja bëhet gati të braktisë dëgjesën)

  Rama: Ja ashtu tani ti del jashtë dhe ne vazhdojmë punën sepse ju keni të gjitha të drejtat të ngini probleme porb nuk mund të përmbysni historinë e bashkëjetesës nnë një shoqëri që ka norma të përcaktuara e të padiskuttueshme. Ndërpreja e tjetrit kur flet, prishja e një bashkëbisedimi është thjesht dhe vetëm mungesë aftëse për të bashkëjetuar në demokarci.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...