More

  Punësime në Burgun e Idrizovës, nga 44 të punësuarit 20 janë shqiptarë

  Punësimet në Burgun e Idrizovës siç duke kanë filluar menjëherë pas shpalljes së zgjedhjeve presidenciale.

  Sot kanë filluar me punë 44 mbikëqyrës për sigurim të brendshëm dhe të jashtëm në Burgun e Idrizovës prej të cilëve 20 janë shqiptarë.

  Me këto punësime rritet përqindja e shqiptarëve në Burgun e Idrizovës tha zv/drejtori i burgut Femi Jonuzi.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...