More

  Përfundojnë edhe dy projekte nga Bashkësia Lokale Bojanë

  Bashkësia Lokale Bojanë njofton përfundimin e dy projekteve në këtë vendbanim.

  “Të nderuar,
  Kemi nderin të ju informojm se, me sukses u realizuan projektet e radhes të Bashkësisë Lokale.
  Ku u riparua rruga kryesore në hyrje të fshatit në vlerë prej 1100€.
  Gjithashtu u shtrua me pllaka bekatoni rrugica e rajonit nr. 09 cila kushtoi gjithësej 750€
  Me respekt.
  Bashkësia Lokale Bojanë , thuhet në informacionin e lëshuar nga Bashkësia Lokale Bojanë./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...