More

  Nën moton “Ndihmo edhe ti” , Rinia e Gllumovës me iniciativë të re

  Rinia e Gllumovës ka ndërmarë iniciativë që këtë dimër të ftohtë të gjendet afër Jetimëve dhe Familjeve tjera skamnore, duke u munduar kështu tju sigurojmë gjërat elementare , njofton derveni.info.
  Apelojmë deri tek të gjithë ju dashamirë, njërëz të vullnetit të mirë që të na përkrahni duke dhënë kontributin tuaj, qoftë në veshmbathje, nxemje elektrike, dru, artikuj ushqimor dhe të tjera. Të gjitha këto në menyrë të organizuar dhe transparente do të dërgohen ne vendin e duhur. Kontakt tel: 071 354 954—070 352 760
  #NdihmoEdheTi thuhet në lajmërimin e Rinisë së Gllumovës./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...