More

  Në Matkë zhvillohen garat Europjane në kajak

  Sot dhe nesër në Matkë do të mbahen garat Europjane në kajak.

  Pjesmarës në këto gara janë të gjitha vendet e rajonit , por edhe të Europës si Finlanda , Bosnja , Bullgarija , Norvegjia etj.

  Poashtu me datë 8 dhe 9 prill do të mbahen edhe garat Ndërkombëtare në kajak.

  Dje dhe pardje në kordinim të Ministrisë së Ekologjisë , Federatës së Kajakëve , Ndërmarja Higjiena Komunale Shkup dhe ajo e Sarajit bënë pastrimin e qendrës rekreative Matkë , patrimin e e rrugicës afër pistës së kajakëve , pastrimit të mbeturinave rreth parkingut , prerja e kullosave , pastrimi i ulseve si dhe vendosja e 10 shportave të mbeturinave.

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...