More

  Në Kodrën e Diellit 87 cm borë

  Sot në mëngjes sipas Entit republikan për hidrometeorologji në Kodrën e Diellit janë matur temperaturat më të ulta në vendin tonë, edhe atë në -8 gradë celsius, kurse trashësia e borës ka arritur në 87 centimetra, përcjell Derveni.mk

  Siç njoftojnë nga ERHM, sot në orën 8:00 të mëngjesit, temperatura në -3 janë matur në Tetovë, Shkup -2, Ohër -2, dhe Gjevgjeli 2 gradë celsius./Derveni.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Këto janë policët shqiptarë të cilët gjetën dy vajzat e humbura

  Para disa orëve u gjetën janë gjetur 12-vjeçarja Anisa Ajro dhe 15-vjeçarja Melisa Kurtishi të zhdukura dy ditë më...

  Ende nuk janë gjetur vajzat nga Shkupi, Anisa dhe Melisa

  Anisa Ajro nga Shkupi, nxënëse 12-vjeçare në klasën e shtatë dhe Melisa Kurtishi 15 vjeçare nxënëse në klasën e...

  Sot mblidhet kryesia e BDI-së në Tetovë

  Sot me fillim në orën 13:00 në Tetovë, BDI ka caktuar mbledhje të kryesisë së re të partisë. Sipas informacioneve...

  Vjedhje në Matkë, autorët janë pranë kapjes nga policia

  Në orët e vona të natës së djeshme është kryer vjedhje në lokalin Kulla Hillside Haven, me këtë rast...
  WordPress Ads