More

  Ndotja e ajrit, nga sot transporti publik falas

  Për shkak se është tejkaluar pragu i alarmit të ndotjes së ajrit në disa nga stacionet matesh në Shkup, Manastir, Tetovë dhe Strumicë, nga Qeveria informojnë se hyjnë në fuqi masat dhe rekomandimet kundër ndotjes së ajrit.

  Nga Ndërmarrja Transporti Publik kanë njoftuar se nga ora 12 shfrytëzimi i transportit publik është pa pagesë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...