More

  Myftinia e BFIM-Shkup lehtëson mënyrën e pagesës së anëtarësisë

  Myftinia e BFIM-Shkup nga mbledhja e fundit me anëtarët e Myftinisë, pas shqyrtimit mes anëtarëve mori vendim që nga fillimi i vitit 2019 mënyra e pagesës së anëtarësisë krahas nëpër xhami si lehtësim për besimtarët të mund të bëhet edhe përmes llogarisë bankare të Myftinisë së Shkupit.

  Paguesi, pagesën e anëtarësisë mund ta relizojë nga cila do bankë ku ka xhirollogari personale ose në postë vetëm duke potencuar xhaminë për të cilën bën pagesën me qëllim që paratë t’i dedikohen xhamisë përkatëse.

  Më posht keni formën me ilustrim se si mund të bëni pagesën e anëtarësisë vjetore.
  Zyra për informim pranë Myftinisë së BFIM-Shkup

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...