More

  Mijallkov , Janakievski , Kamçev lirohen nga paraburgimi

  Sonte ose më së voni nesër në mëngjes , pritet që me vendim të Gjykatësit të dalin nga paraburgimi Mile Janakievski , Kiril Bozhinovski , Sasho Mijalkov , Orce Kamçev , Cvetan Pendeleski dhe persona të tjerë nga politika dhe sfera e biznesit të cilët në këto du muaj përfunduan në burgun e Shutkës në Shkup , informon “Sloboden Pecat”.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads