More

  “Masakrohet” Muki pas lirimit të Miajllkovit, shikoni çka i bëjnë në FB

  Pas lirimit të ish drejtorit të DSK-së, Sasho Miajllkov nga burgu i Shutkës, shqiptarët kanë masakruar me komente negative deputetin e LSDM-së, Muhamed Zekirin.

  Muki deputeti i LSDM-së, një ditë më parë u shpreh se njerëzit shkrujanë informacione të pa konfirmuara dhe të gjithë ekspert duke aluduar se Miajllkov nuk do të lirohet pasi partia e tij LSDM-ja ka ardhur në këtë shtet për të sjellur drejtësi, përcjell TS.

  Pasi Muki i hëngëri fjalët e tij bashkë me Zaevin, shqiptarët dhe maqedonasit e kanë masakruar me komente duke e quajtur edhe tradhëtarë, /TS/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...