More

  Luiz Ejlli publikon këngën e re “Amanet”

  Fituesi i Big Brother Vip Albania, Luiz Ejlli, ka prezantuar ditën e sotme projektin e tij te ri.

  “Amanet” mban titullin kenga e radhës, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

  Protagonist në videoklip është komediani dhe ish-banori i Big Brother VIP Albania 2, Elvis Pupa si dhe Santiana Maloku, shkruan Raporto24.

  Foto: Screenshot/YouTube

  Teksti është shkruar nga Petro Xhori me muzikë nga Anxhelo Koci.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mbyllen edhe 10 markete që nuk kanë zbritur çmimet!

  Drejtori i Inspektoratit Shtetëror të Tregut, Goran Trajkovski njoftoi sot, se kanë mbyllur edhe 10 markete të tjera në...

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...
  WordPress Ads