More

  Krenar Osmani me mesazh të fuqishëm për Ballistat dhe Shvercerat: Falja është burrëri, kombi mbi të gjitha

  Se ka ardhur koha që Ballistat dhe Shvercerat të shtrijnë dorën e pajtimit mes vete dhe ti japin fund hidhërimit e armiqësisë, ka konstatuar edhe ish kryetari i tifo-grupit tetovarë, Krenar Osmani.

  Nëpërmes një statusi në rrjetet sociale Osmani ka thënë se nëse nuk ja shtrijmë dorën njëri tjetrit nga dashuria për kombin dhe Zotin, duhet ta bëjmë nga shkaku se jemi bërë ushqim shpirtëror për hienat, raporton indeks.mk

  Ai ka mbetur i habitur nga ky “hidhërim” dhe thotë se sa është më herët duhet ti thuhet STOP.

  “Nga 785 komente te Sitelli, mbi 700 janë duke na sharë, duke u kënaqur me atë që ka ndodhur. Po njëlloj është gjendja edhe nëpër mediumet tjera sllave?! Rrezikojmë të krijojmë hasmëri të tillë që do e kemi problem me dekada ta sanojmë. Është koha e fundit t’i themi STOP! Armiku jonë i vetëm është sllavi, askush tjetër! Burri falë, falja është burrëri. KOMBI MBI TË GJITHA, MBI SHQIPTARËT VETËM I MADHI ZOT”, ka shkruar Osmani./indeks.mk/

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...