More

  Kjo ‘sëmundje’ ka prekur gjithë vipat, kujdes mos u infektoni (Foto­)

  Kjo 'sëmundje' ka prekur gjithë vipat, kujdes mos u infektoni (Foto­)

  Prej disa ditësh të gjithë Vipat janë prekur nga një “sëmundje’ e së shkuarës.

  Ata janë kthyer pas në kohë dhe kanë postuar eksperiencat e tyre të para në ekran.

  Këto kujtime u ngacmuan dhe nga faqet që synojnë të demaskojnë Vipat.

  Albana Osmani, Aurela Gaçe, Poni, Anxhela Peristeri, Samanta Karavella, Olta Gixhari kanë ‘bombarduar’ rrjetet sociale me foto dhe video të kohëve më parë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...