More

  Kjo ‘sëmundje’ ka prekur gjithë vipat, kujdes mos u infektoni (Foto­)

  Kjo 'sëmundje' ka prekur gjithë vipat, kujdes mos u infektoni (Foto­)

  Prej disa ditësh të gjithë Vipat janë prekur nga një “sëmundje’ e së shkuarës.

  Ata janë kthyer pas në kohë dhe kanë postuar eksperiencat e tyre të para në ekran.

  Këto kujtime u ngacmuan dhe nga faqet që synojnë të demaskojnë Vipat.

  Albana Osmani, Aurela Gaçe, Poni, Anxhela Peristeri, Samanta Karavella, Olta Gixhari kanë ‘bombarduar’ rrjetet sociale me foto dhe video të kohëve më parë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...