More

  Katër jetim me nënën e tyre u bënë me banesë të re

  E gezofshi banesën e re

  Katër jetim me nenen e tyre u bënë me banese të re .
  Këtij gezimi ju bashkua policia e Gjilanit dhe mesuesja e fëmijeve.

  Kur gezohet jetimi gezohet edhe Zoti, u gezuam edhe ne dhe mbi te gjitha ju kthye buzeqeshja 4 femijeve jetim dhe nenes se tyre

  Detajet tjera me gjithe video do te behen publike diteve ne vazhdim

  Bamires u gezofshi gjithemone dhe Zoti kurr mos ju humbte , shkruan në faqen e tij zyrtare Halil Kastrati ./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...