More

  Katër jetim me nënën e tyre u bënë me banesë të re

  E gezofshi banesën e re

  Katër jetim me nenen e tyre u bënë me banese të re .
  Këtij gezimi ju bashkua policia e Gjilanit dhe mesuesja e fëmijeve.

  Kur gezohet jetimi gezohet edhe Zoti, u gezuam edhe ne dhe mbi te gjitha ju kthye buzeqeshja 4 femijeve jetim dhe nenes se tyre

  Detajet tjera me gjithe video do te behen publike diteve ne vazhdim

  Bamires u gezofshi gjithemone dhe Zoti kurr mos ju humbte , shkruan në faqen e tij zyrtare Halil Kastrati ./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...