More

  “Jam tigri i modës”, 82-vjeçari shqiptar po bën namin në Kroaci

  Talat Selmani është 82-vjeçari shqiptar, i cili punon si një model për firmën kroate të veshjeve “Varteks”. Sëfundimi “Toni”, siç e njohin në Kroaci, ka filluar të realizojë sete fotografish, ndërsa shprehet se nuk e ka problem qarkullimin e emrit të tij në të gjitha mediat.  Selmani është shprehur për “24sata.hr”, se është një tigër i modës.

  Ai thotë:

  Kam dëgjuar rreth një ‘ maceje të modës’, dhe thash me vete ‘ Unë jam një tigër i modës, çfarë mace?!- ajo është për vajzat

  Shqiptari ka dhënë gjithashtu edhe këshilla për një jetë të shëndetshme. Ai thotë se në momentin që shton peshë, fillon ecjen dhe ushtrimet. Përsa i përket martesës, Toni thotë me shaka, se në momentin që ndodh burrat janë gjysmë të vdekur.I moshuari i famshëm u ka dhënë meshkujve edhe disa këshilla për mënyrën se si duhet të sillen me femrat.

  I moshuari shton:

  Ju duhet të jeni një burrë, t’u paguani kafe atyre si unë, dhe jo të prisni nga një grua t’iu paguaj.

  Ndër të tjera Toni ka treguar se për të nuk ekziston gripi, ndërsa shton se nuk ka përdorur asnjë kokërr të vetme gjatë jetës së tij.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...