More

  I ulur në karigen e tij, Amar Sulejmani pritet në takim nga ministri i arsimit Jeton Shaqiri

  📌Gjithçka ka filluar me një detyrë në lëndën e matematikës të cilën vetëm Amari ka arritur ta zgjidh.

  👨‍🏫🧑‍🎓Amar Sulejmanit, semimaturant në sh.f. Bajram Shabani në f.Kondovë të Komunës së Sarajit, dje ia urova vendin e parë në garat e diturisë nga gjithsej 25 shkolla fillore pjesmarrëse në kuader të 📍Qytetit të Shkupit. Interesi i tij në shkencat matematikore dhe IT më bën të besoj se ai ka një të ardhme të ndritur.

  🙏I dëshirova suksese me shpresë që një ditë të ulet në karrigen e Ministrit si organi më i lartë ekzekutiv për arsim dhe ti mbështes gjeneratat pas tij ashtu siç mbështetet ai sot, shkruan në faqen e tij në facebook ministri i arsimit Jeton Shaqiri./derveni.mk

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...