More

  Erdini nga Saraji, drejt klubit të madhë Italian, Romës

  Talenti I vogël I fudbollit Erdin Veseli, po habitë trajnerët dhe klubet Italiane, me afëtsitë që po dëshmonë në fudballë në Itali.

  Erdini është vetëm 8 vjec, dhe për momentin ushtronë dhe luan fudbollë për klubin A.S.D “Atletico Grifone”, në qytetin e Romës.

   

  Ai ka filluar të meret me ushtrime që para dy viteve, në faktë kur I kishte vetëm 6 vjet, por për gjithë këtë sukses të Erdinit janë angazhuar prindërit, të cilët në Itali janë edhe me punë.

  Ai deri më tani ka marë disa mirnjohje, për sukseset e arrituar dhe cmime.

  Aftësitë e Erdinit në fudballë të madhë janë verifikuar edhe nga disa klube të mëdha sic, Roma dhe Lazio, ku akadamit e këtyre dy klubeve, kanë shfaqur interes t ë madhë, për ta marë Erdinin./Shkruan/TopNews.mk

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...