More

  DIGJET NJË AUTOBUS NË QENDËR TË SHKUPIT

  Digjet një autobus i një agjencie private në qendër të Shkupit. Zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe kanë ndërhyrë për ta fikur atë. Ende nuk dihen detajet për ngjarjen se çfarë e ka shkatuar zjarrin te autobusi. Nga Ministria e Punëve të Brendshme, thonë se për informacione shtesë rreth zjarrit do të jepen pas inspektimit.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads