More

  Bekim Neziri me mbështetje të gjerë për kreun e BDI-së në Çair

  Ish-ministri i Ekonomisë, njëherësh anëtar i Këshilli Mbikëqyrës në Bashkimin Demokratik për Integrim, Bekim Neziri, është i pari që ka shpallur kandidaturën për kryetar të Degës së BDI-së në Çair, ndërkohë që tashmë është emëruar edhe koordinatori për zgjedhjet e brendshme në Çair, Ekrem Bunjaku.

  Neziri në vitin 2015 ka qenë kryetar i Shtabit zgjedhor komunal, kurse nga viti 2014-2016, ka qenë ministër i Ekonomisë.
  Është i afërt me kryetarin Ali Ahmeti, por edhe me te dy krahët në BDI-në e Çairit.

  Në zgjedhjet e vitit 2020, ka qenë kandidat për deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim në Zonën zgjedhore numër 3, në rajonin e Velesit dhe Çashkës.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...