More

  Atalanta – Juventus, kjo ndodh për herë të parë me Ronaldon

  Juventus do të përballet me Atalantan në kuadër të javës së 18-të në Serie A, ndërsa Massimiliano Allegri ka dhënë deklaratën e tij rreth ndeshjes.

  Trajneri italian ka thënë se Cristiano Ronaldo do të qëndroj në stol, duke shpjeguar më tej se përse e mori atë vendim.

  “Për herë të parë unë dhe CR7 do ta shikojmë ndeshjen së bashku nga bankina”, ka thënë Allegri para ndeshjes ndaj Atalantas, transmeton lajmi.net.

  “Jam shumë i kënaqur me atë që është duke bërë, është nisja e tij më e mirë nëse i shikojmë statistikat. Por, unë dua që ai të jetë në top formë në mars, kur sezoni hyn në një periudhë vendimtare”, u shpreh strategu i “Bianconerëve”.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...

  Moti i lig dëmton të mbjellat/ Bujqët e Straçincës: Puna e disa muajve shkoi dëm në pak minuta

  Mijëra hektarë të mbjella janë demtuar nga moti i ligë i një ditë më parë. Ekipi ynë vizitoi fshatin...