More

  Arrestohet 27-vjeçari nga fshati Kopanicë për vuajtjen e dënimit me burg

  Më 11.09.2023 në 15.50 në fshatin Kopanicë, komuna e Sarajit, përcjellë Klan M zyrtarë të policisë nga SPB Shkup dhe Njësia e Policisë së Ndërhyrjes në SPB Shkup privon nga liria J.S (27) nga fshati Kopanicë.

  Ai u kërkua me një urdhër arrest qendror në bazë të një urdhri të Gjykatës Themelore Penale Shkup për vuajtjen e dënimit me burg prej tre vjetësh për veprën penale “vjedhje e rëndë” sipas nenit 236 të Kodit Penal.

  Pas dokumentacionit, ai dërgohet në burgun e Idrizovës për vuajtjen e dënimit. /KlanMacedonia/

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...