More

  Amet Latifi , përforcimi më i ri i KF “Rinia 98”

  Klubi i futbollit “Rinia 98” përforcohet me një futbollist krahu Amet Latifi.

  “Sot me kenaqesi prezantojme futbollistin e ri Amet Latifi i cili ju eshte bashkuar skuadres tone KF Rinia´98. Futbollisti i talentuar eshte futbolist krahu por mund te plotson edhe shum pozita tjera ne fushe. Ardhja e tij ne klubin tone e perforcon edhe me shum skuadren dhe me moshen qe ka (i lindur 2001), klubi tregon angazhimin per ti afruar lojtaret e rinje ne skuader dhe te ju ipet mundesia ti tregojne vlerat qe i posedojne. KF Rinia´98 planifikon te afron edhe 3-4 futbollist ne ditet e ardhshme , thuhet një njoftimin e klubit./derveni.info

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads