More

  Amet Latifi , përforcimi më i ri i KF “Rinia 98”

  Klubi i futbollit “Rinia 98” përforcohet me një futbollist krahu Amet Latifi.

  “Sot me kenaqesi prezantojme futbollistin e ri Amet Latifi i cili ju eshte bashkuar skuadres tone KF Rinia´98. Futbollisti i talentuar eshte futbolist krahu por mund te plotson edhe shum pozita tjera ne fushe. Ardhja e tij ne klubin tone e perforcon edhe me shum skuadren dhe me moshen qe ka (i lindur 2001), klubi tregon angazhimin per ti afruar lojtaret e rinje ne skuader dhe te ju ipet mundesia ti tregojne vlerat qe i posedojne. KF Rinia´98 planifikon te afron edhe 3-4 futbollist ne ditet e ardhshme , thuhet një njoftimin e klubit./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...