More

  Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri publikojnë ‘Copa copa’

  Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar, këngëtarët Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri publikuan bashkëpunimin e tyre më të ri.

  “Copa copa” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është një baladë e zhanrit R&B.

  Muzika është punuar nga Gesko dhe Elgit Doda, gjersa tekstin e kanë shkruar vet Albani dhe Dafina, në bashkëpunim me reperin Elinel. /Derveni.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Avokati i Popullit: Shteti të jetë më i përkushtuar ndaj personave me nevoja të veçanta

  Zyra e Avokatit të Popullit në RMV me rastin e 3 Dhjetorit – Ditës ndërkombëtare të personave me nevoja...

  Shkup, regjistrohen 130 shkelje në trafik

  Ministria për Punë të Brendshme(MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka regjistruar gjithsejtë 130 shkelje të rregullave të...

  Bekim Murati: Nëpërmes masave të ndryshme Agjencia për Punësim kujdeset për kategoritë e rrezikuara të qytetarëve

  Sot Drejtori Bekim Murati së bashku me z. Stefen Hudolin - Shef i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shkup...

  Keni kujdes, Shkupi nesër i bllokuar që nga mëngjesi

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se nesër (2 dhjetor) SPB Shkup do të marrë masa për regjim të...
  WordPress Ads