More

  Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri publikojnë ‘Copa copa’

  Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar, këngëtarët Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri publikuan bashkëpunimin e tyre më të ri.

  “Copa copa” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është një baladë e zhanrit R&B.

  Muzika është punuar nga Gesko dhe Elgit Doda, gjersa tekstin e kanë shkruar vet Albani dhe Dafina, në bashkëpunim me reperin Elinel. /Derveni.mk

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...